آراد برندینگ
خانه / دستکش جراحی / خرید دستگاه تولید دستکش جراحی | یک تیر و چند نشان در سرمایه گذاری تجهیزات پزشکی

خرید دستگاه تولید دستکش جراحی | یک تیر و چند نشان در سرمایه گذاری تجهیزات پزشکی

تولید دستکش پزشکی علاوه بر تولید کیفیت و  بهداشت آن ، اصلی مهم است و کار اسانی نیست و باید دستکشی تولید شود که در جراحی ها استریل شده و بهداشتی باشد و استاندارد های وزارت بهداشت را داشته باشد و کیفیت جهانی دستکش لاتکس وینیل و نیتریل را داشته و جنس خوب عرضه کرد چون دستکش جراحی با جان مردم سرو کار دارد و این خیلی مهم است خرید دستگاه تولید دستکش جراحی میتواند به ساخت یک تولیدی کم هزینه و سودآور تبدیل شود.برای تحقق یافتن این امر بایدبه سنجش میزان مصرف محصول در داخل کشور و تعیین رقبا و میزان پوشش بازار توجه کنیم.از اونجایی که ماده اولیه برای تولید دستکش قیمت ثابتی دارد تولیدکنندگان چینی نمیتوانند همانند دیگر محصولات در بخش دستکش دامپینگ کنند وبازار فروش دستکش به واردات این محصول وابسته نیست.برای تشکیل یک خط تولید دستکش خوب و با کیفیت باید از دستگاههای کامپیوتری جدید و با فناوری بالا استفاده نمود هر چه دستگاه جدید و به روز باشد کیفیت دستکش ها بالاتر است.خرید دستگاه تولید دستکش جراحی | یک تیر و چند نشان در سرمایه گذاری تجهیزات پزشکی

خط تولید دستکش های معاینه و جراحی

خط تولید دستکش های معاینه و جراحی دستگاه های خط تولید دستکش یک بار مصرف در ایران تولید می شوند یکی از شرکت های تولیدی این دستگاه در تبریز است که با تکنولوژی پیشرفته مهندسین زبردست انواع این گونه دستگاه را تولید می کنند و برای خرید این دستگاه باید سفارش ساخت داده شود خرید دستگاه تولید دستکش جراحی میتوانید دستکش های یک بار مصرف،دستکش پلاستیکی،دوخت دستکش صنعتی را هم تولید کنید.از این رو علاوه بر تولید دستکش های جراحی و معاینه دستکش های دیگری نیز خواهید داشت.دستگاه های جدید کامپیوتری از بهترین دستگاهها است که بدون دردسر بوده و دستکش های تولید شده از آن با کیفیت تر هستند.

قیمت دستگاه تولید دستکش لاتکس پزشکی

قیمت دستگاه تولید دستکش لاتکس پزشکیبرای خرید دستگاه تولید دستکش جراحی با ظرفیت ۳۰۰ عدد دستکش در ساعت، صد میلیون سرمایه نیاز است.۴۰ میلیون  تومان برای دستگاه دوخت و ۶۰ میلیون تومان برای دستگاه تولید نوار پلاستیکی سرمایه نیاز است.دستگاه تولید دستکش لاتکس پزشکی نیاز به دستگاهی دیگر با عنوان دستگاه روکش زن لاتکس نیاز دارد.همه این موارد کمک میکند که یک طرح توجیهی تولید دستکش لاتکس داشته باشیم.امروزه خط تولید دستکش نیتریل بیشتر مورد توجه بوده است و از جدید ترین دستکش ها به شمار میروند و با گذشت زمان کم کم جای دستکش های لاتکس را میگیرد. این دستکش ها خریداران زیادی در کل جهان دارد.

چگونه یک خط تولید جمع و جور ۵۰ میلیونی ایجاد کنیم؟

چگونه یک خط تولید جمع و جور ۵۰ میلیونی ایجاد کنیم؟برای محاسبه سرمایه نیاز به اطلاعاتی از قبیل مهارت وپرسنل لازم برای اجرای این خط تولید داریم. همچنین هزینه های تهیه زیرساخت و ساختمان را هم به هزینه های اولیه اضافه کنید همه این موارد کمک میکنید که یک خط تولید جمع و جور ۵۰ میلیونی داشته باشیم. با این پول می توان سالن کوچک و دستگاه کوچک را اجاره نمود و یک نفر با دستگاه کار کند دستگاههای دست دوم هم هستند که بتوان اجاره کرد که این دستگاهها مکانیکی هستند و کیفیت دستگاههای جدید را ندارند چون دستگاههای جدید کامپیوتری است و با تکنولوژی روز ساخته شده اند و قیمت انها بالا است.

دستگاه های دستکش بافی مکانیکی و کامپیوتری وجود دارد و قیمت دستگاه دستکش بافی کامپیوتری گران ولی با کیفیت و راحت است و اطمینان آور تر هستند.و هنگام خراب شدن این دستگاهها چون کامپیوتری هستند باید افراد متخصص آنها را تعمیر کند.

سفارش دستگاه تولید دستکش های پزشکی آلمانی

سفارش دستگاه تولید دستکش های پزشکی آلمانیبه علت کیفیت دستکش دستگاه آلمانی که دارد بیشتر کارخانه جات تمایل به خرید این دستگاه را دارند که دستگاه تولید دستکش ضد برش کامپیوتری نمونه ای از آن است برای داشتن این دستگاه باید سفارش ساخت آن را به کارخانه ی سازنده آن داد و دستگاه را تحویل گرفت.قیمت این دستگاه آلمانی بسیار بالاتر از ایرانی آن است و دستکش های تولید شده از آن بسیار با کیفیت و مقاوم هستند. این دستگاهها سایز های مختلفی دارند و امکاناتشان متفاوت است و با برند های مختلف ساخته می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش خط تولید دستکش جراحی | عرضه تولید داخلی با دانش بومی مطابق تکنولوژی روز دنیا

فروش خط تولید دستکش جراحی به عنوان یک فرصت استثنائی شغلی، برای ورود به بازار تجارت محسوب شود. با آگاهی از قیمت دستگاه تولید دستکش و مشاوره در زمینه ی تولید و فر

پاسخی بگذارید