آراد برندینگ
خانه / سرنگ / خرید سرنگ انسولین ۳۰ واحدی| تهیه و توزیع انواع تجهیزات پزشکی

خرید سرنگ انسولین ۳۰ واحدی| تهیه و توزیع انواع تجهیزات پزشکی

یکی از روش های تزریق انسلین استفاده از سرنگ انسولین است استفاده از سرنگ ارزانترین و در دسترس ترین راه است و برای افرادی که ترکیبی از دونوع انسولین استفاده می کنند مناسب است این سرنگ با یک سوزن کوچک است که برای بیماران دیابتی تجویز می شود و برای تزریق در بافت زیر پوستی طراحی شده است زیرا در این بافت سلول های چربی به دارو اجازه می دهد تا این دارو اثر طولانی تری داشته باشد یک سرنگ انسولین دارای یک محفظه و پیستون و سوزن می باشد محل تزریق انسولین معمولا روی بازو و ران شکم است سرنگ انسولین در دو نوع حجم سرنگ۳۰و ۱۰۰و سرنگ ۵۰ واحدی است. خرید سرنگ انسولین ۳۰ واحدی و غیره  در داروخانه ها عرضه می شود. در سرنگ انسولین سر سوزن جدا سرسوزن از بدنه جدا می شود هنگام تزریق مقداری انسولین در آن می ماند بر همین اساس مقدار دز در آن مشخص نیست و مشکل ساز است لذا تولید سرنگ های یکپارچه این مشکل را حل نموده است.                   برای تزریق سرنگ انسولین نیاز رفتن به مراکز درمانی نیست و هر کس با توجه به آموزشهایی که می بیند می تواند تزریق این سرنگ را انجام دهد.

خرید سرنگ انسولین 30 واحدی| تهیه و توزیع انواع تجهیزات پزشکی

قیمت خرید سرنگ انسولین پیک ۳۰ واحدی

 قیمت خرید سرنگ انسولین پیک 30 واحدیقیمت خرید سرنگ انسولین انواع سرنگ ها متفاوت است و بر اساس نوسانات بازار در حال افزایش است قیمت انواع سرنگ انسولین پیک و قیمت سرنگ آوا و قیمت سرنگ انسولین حلما طب و غیره در سایت هایی که سرنگ عرضه میکنند درج شده و به علت ثابت نبودن قیمت ها هر روز قیمت ها را بروز رسانی میکنند این سرنگ ها از انواع ایرانی و خارجی عرضه می شود. سرنگ های لئورلاک و پیستون دار از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

مرکز فروش برندهای برتر سرنگ انسولین

مرکز فروش برندهای برتر سرنگ انسولین نمایندگی های خرید و فروش انواع سرنگ در بازار وجود دارد که نمایندگی های انواع سرنگ ایرانی و خارجی را به عهده دارند و این سرنگ ها را در کل کشور عرضه می کنند. از جمله:  سرنگ های ایرانی آوا٬ سها ٬ یزد ٬ میبد٬ یاس و غیره 

سرنگ های خارجی :

سرنگ bd ساخت کشور آمریکا است و بدون درد است این برند جزو بهترین سرنگ تزریق وبرندها می باشد و تزریقی اسان و بدون درد به همراه دارد.سرنگ انسولین آنالوگ ساخته شده توسط کشور هندوستان و از بی دردترین سرنگ انسولین در بازار است سری سیلیکونی این سوزن باشد باعث کاهش درد می شود و تزریق را راحتتر میکند از هر سرنگ انسولین آنالوگ می توان تا ۲۰ مرتبه استفاده کرد البته ناگفته نماند که هر سرنگ را یک بار بیشتر نباید استفاده کرد. سرنگ انسولین پیک ساخت کشور ایتالیا بدون درد و راحت است.

تولید کننده مدل های متنوع سرنگ انسولین در کشور

تولید کننده مدل های متنوع سرنگ انسولین در کشوراوا پزشک تولید کننده محصولات یکبار مصرف پزشکی در شهرک آشتیان آغاز به کار نمود و تولید کننده مدل های متنوع سرنگ انسولین است علاوه بر تامین نیاز ۸۵درصد کشوربه سرنگ و سر سوزن به کشورهای اسیایی و اروپایی صادر می شود برخورداری از دانش فنی و فن اوری های به روز و نیروهای متخصص و کارآمد برای آوا پزشک به همراه داشته است.

شرکت بسپار صنعت فاخر تولید کننده انواع سرنگ انسولین در انواع یک تکه سر سوزن جدا و قفل شونده با برند حلما طب یکی از عرضه کنندگان و تولید کنندگان این محصول است در حال حاضر سرنگ انسولین ٬ ست سرم٬ اسکاپ وین٬ است و به زودی میکروست ٬ کیسه ادرار٬ ست شیمی درمانی  و ست خون گیری عرضه می شود.  در حال حاضر سرنگ های آوا٬ سها٬ یزد٬میبد٬ یاس٬ اطلس٬مینا٬ سیما برند های خوب ایرانی هستند.         

تهیه و توزیع انواع سرنگ انسولین ۳۰ واحدی

تهیه و توزیع انواع سرنگ انسولین 30 واحدیتهیه و توزیع انواع سرنگ و سرنگ ۳۰ واحدی در شرکت های توزیع کننده سرنگ عرضه می شود این شرکت ها این سرنگ را به صورت عمده در مراکز درمانی٬ بیمارستانها٬ داروخانه ها٬ کلینیک ها توزیع می کنند و همچنین برای خرید اینترنتی سرنگ در سایت این شرکت ها به صورت عمده عرضه می شود و در داروخانه ها و فروشگاههای تجهیزات پزشکی یکبار مصرف هم می توان خرید کرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین ۳۰ واحدی | فروش تجهیزات پزشکی مصرفی تخصصی

سرنگ انسولین 30 واحدی با استفاده از تکنولوژی تراش سه گانه در سر سوزن پیک اینسومد (pic) که باعث ورود بدون درد سوزن به داخل پوست می گردد که باعث تزریق یکنواخت انس

پاسخی بگذارید