آراد برندینگ
خانه / سرنگ / سرنگ انسولین حلما طب | تهیه لوازم مصرفی پزشکی از برند های با کیفیت ایرانی

سرنگ انسولین حلما طب | تهیه لوازم مصرفی پزشکی از برند های با کیفیت ایرانی

سرنگ ها دارای انواع متفاوتی می باشند که هر کدام از آنان کاربردهای خاص خود را دارند. شرکت هایی که در کار تولید این نوع از تجهیزات می باشند، سرنگ ها را در ابعاد و گیج های متفاوتی تولید می نمایند و روانه بازار می کنند. 

می توان با مراجعه به فروشگاه های متعددی که در مراکز خرید و فروش انواع تجهیزات پزشکی فعالیت می کنند، بهترین نوع سرنگ را خریداری کرد. 

از مشخصات سرنگ می توان در این اندازه گفت که آنان دارای یک پمپ فشار دهنده دارو، لوله ای استوانه ای شکل، سر سوزن و کاور آن می باشند. یکی از انواع مختلف این وسیله، سرنگ انسولین می باشد. 

تهیه لوازم مصرف پزشکی از برندهای با کیفیت ایرانی از مراکز گوناگون امکان پذیر است. در این مراکز می توان سرنگ انسولین حلما طب را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. این برند سرنگ انسولین سر جدا، سرنگ انسولین بدون درد و سرنگ انسولین لوئرلاک را به بازار عرضه می کند. 

سرنگ انسولین حلما طب | تهیه لوازم مصرفی پزشکی از برند های با کیفیت ایرانی

فروش سرنگ انسولين حلما طب در انواع مختلف

فروش سرنگ انسولين حلما طب در انواع مختلففروش سرنگ انسولین حلما طب در انواع مختلفی انجام می شود. برای این که خرید مطمئنی را تجربه کنید، می توانید به فروشگاه هایی سر بزنید که محصولات این برند را عرضه می دارند. 

فروش این نوع از سرنگ همچنین توسط نمایندگی های این شرکت در بازار توزیع می شود. از این نمایندگی ها می توان سرنگ انسولین یک پارچه، سرنگ انسولین لوئر اسلیپ و غیره را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. 

اگر سری به بازار بزنید می توانید به راحتی قیمت سرنگ انسولین برند حلما طب را به دست آورید. فروشگاه های متعددی هستند که انسولین سرسوزن جدا را عرضه می دارند. 

حلما طب در مدل های متنوعی سرنگ ها را تولید می کند و به بازار عرضه می دارد. 

پخش سرنگ انسولین به صورت عمده در اصفهان

پخش سرنگ انسولین به صورت عمده در اصفهانپخش سرنگ انسولین به صورت عمده در اصفهان از سوی این مراکز صورت می گیرد: 

  1. کارخانه های تولیدی 
  2. شرکت های وارد کننده 
  3. نمایندگی این شرکت ها 
  4. فروشگاه های عمده فروشی لوازم پزشکی 
  5. وبسایت های اینترنتی 

این پنج گزینه پخش کننده اصلی به شمار می روند. آنان فروش انواع سرنگ انسولین را به صورت عمده انجام می دهند. خریداران کلی می توانند در استان اصفهان به آسانی این مراجع را پیدا کرده و کالای مورد نیاز خود را تهیه کنند. 

خرید سرنگ انسولین به صورت عمده هم برای خریدار و هم برای فروشنده سود زیادی دارد. خریدار که با قیمت پایین ترین این نوع از کالا را می خرد و بیشتر می فروشد. 

خرید سرنگ انسولین ایرانی در تهران

خرید سرنگ انسولین ایرانی در تهرانبرای خرید سرنگ انسولین ایرانی در تهران، می توانید به نمایندگی های گوناگونی که در بازارهای متفاوتی فعالیت می کنند مراجعه کنید. در این نمایندگی ها انواع برندها با کیفیت های مختلفی عرضه می شود. 

همچنین یکی دیگر از راه ها این می باشد که به داروخانه های سطح شهر سر بزنید. در این داروخانه ها نیز می توانید در جنس ها و کیفیت های متفاوتی سرنگ انسولین را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید. 

این نوع از سرنگ که برای بیماران دیابتی تولید می شود، ارزش زیادی دارد و اگر به بیمار در اسرع وقت نرسد، ممکن است برایش عواقب خطرناکی داشته باشد. 

قیمت سرنگ انسولین حلما G27 در بازار

قیمت سرنگ انسولین حلما G27 در بازارقیمت سرنگ انسولین حلما ۲۷G در بازار یکسان می باشد. شما می توانید به صورت عمده و جزئی این نوع از سرنگ را خریداری کنید. البته در برخی از فروشگاه ها می توان با قیمت های مناسب تری آن را تهیه کرد. ولی در کل برخی از وبسایت های اینترنتی قیمت کارتنی آن را که شامل ۱۸۰۰ دانه سرنگ انسولین در این گیج می باشد را ۱۴۴۰۰۰۰ تومان اعلام کرده اند. 

با مراجعه به نمایندگی های این برند می توانید تکی هم خرید خود را انجام دهید و البته با نرخ پایین تر و ارزان تر از بازار. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرنگ ad | لوازم پزشکی یکبار مصرف با کیفیت بالا

سرنگ در پزشکی وسیله‌ای است که برای تزریق دارو به بدن به کار می‌رود. سرنگ عموماً وسیله‌ای استوانه‌ای‌شکل و مدرّج است که در انتهای آن پیستونی قرار دارد که با فشار

پاسخی بگذارید