آراد برندینگ
خانه / سرنگ / سرنگ انسولین ۳۰ واحدی | فروش تجهیزات پزشکی مصرفی تخصصی

سرنگ انسولین ۳۰ واحدی | فروش تجهیزات پزشکی مصرفی تخصصی

سرنگ انسولین ۳۰ واحدی با استفاده از تکنولوژی تراش سه گانه در سر سوزن پیک اینسومد (pic) که باعث ورود بدون درد سوزن به داخل پوست می گردد که باعث تزریق یکنواخت انسولین گردیده و از درد ناشی از تجمع انسولین در زیر پوست جلوگیری می نماید . در هر بسته ۳۰ تایی سرنگ pic ،یک لنز بزرگ کننده می باشد که به بدنه سرنگ متصل شده و درجه بندی سرنگ را بزرگ تر نمایش میدهد که تزریق با دقت بیشتر انجام شود . اجزای تشکیل دهنده سرنگ عبارتند از لبه سیلندر که برای پر کردن محفظه پیستون و فشار سیلندر به داخل محفظه پیستون جهت تزریق از لبه سیلندر استفاده می گردد . سیلندر  که قطعه ای از سرنگ برای سهولت و تسریع در استفاده از آن قرار داده شده است . لبه محفظه پیستون  که این لبه به منظور کنترل فشار در هنگام تزریق به کار می رود  و محفظه پیستون – گسکت سرنگ که این قسمت از سرنگ در تمام سرنگ ها وجود ندارد – اتصال سر سوزن – سر سوزن .

سرنگ انسولین 30 واحدی | فروش تجهیزات پزشکی مصرفی تخصصی

لیست قیمت Pic Solution پک سرنگ انسولین ۳۰ واحدی

لیست قیمت Pic Solution پک سرنگ انسولین 30 واحدیبرای هر محصولی نمی توان قیمت واحدی در نظر گرفت اما با توجه به مطالعات قیمت این محصول از ۵۰ هزار تومان تا ۱۰۰ هزار تومان متغیر است و بسته به نوع آن که خارجی باشد یا تولید داخل قیمت آن متغیر است . سرنگ انسولین چند بار مصرف  که این قلم ها از کارتریج های آماده انسولین استفاده می کنند . زمانی که انسولین تمام شود ، کارتریج جدید انسولین در قلم جایگذاری می شود .  با توجه به قیمت سرنگ های یکبار مصرف ، اغلب مردم سرنگ های چند بار مصرف را برای استفاده ترجیح می دهند . برای استفاده از آن به ترتیب این کار ها را باید انجام دهید : قدم اول آماده کردن قلم انسولین ، قدم دوم آماده کردن سوزن ، قدم سوم تست ایمنی قلم انسولین است ، این عمل حباب های هوا را خارج کرده و شما را مطمئن می سازد که سوزن و قلم به درستی کار می کنند ، قدم چهارم انتخاب دوز مناسب برابر با تجویز پزشک است ، قدم پنجم انتخاب محل تزریق است.

فروش سرنگ انسولین یکپارچه آوا

فروش سرنگ انسولین یکپارچه آوادر بیماران دیابتی که نیاز به تزریق انسولین دارند یکی از روشهای تزریق انسولین استفاده از سر سرنگ انسولین میباشد . در سرسرنگهای انسولین یکپارچه آوا با سر سوزن کاملا چسبیده به سوزن  ، یک عدد لنز جهت بزرگ نمایی قرار داده شده است . این لنز به بدنه سر سرنگ متصل میشود و درجه بندی سرنگ را بزرگتر نمایش میدهد که به افراد مسن یا افرادی که بینایی آنها تحت تاثیر عوارض دیابت کم شده است در کشیدن میزان  درست انسولین در سرنگ کمک میکند . فروش سرنگ انسولین آوا  به صورت کیسه های پلاستیکی ۱۰ عددی  انجام می شود و برای استفاده راحتتر بیماران دیابتی در بازار به خریداران ارائه می گردد .

خرید سرنگ تزریق انسولین پیک (Pic)

خرید سرنگ تزریق انسولین پیک (Pic)برای خرید سرنگ انسولین باید بهترین نوع سرنگ انسولین را انتخاب کرد . از ویژگی های سرنگ پیک می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

  1. تکنولوژی تراش سه گانه : سبب تسهیل ورود سوزن به پوست و از بین رفتن درد تزریق می شود. 
  2. فناوری الکتروپولیش : حذف براده های بسیار از نوک و بدنه سوزن می شود تا سوزن با کمترین اصطکاک و با حرکت نرم وارد شود.
  3. پوشش سیلیکونی : پوشش سیلیکونی روی سطح الکتروپولیش سبب تسهیل ورود سوزن به پوست و در نتیجه تزریق راحت و بدون درد می شود.
  4. مجهز به لنز بزرگ کننده : در هر بسته ۳۰ تایی سرنگ pic ،یک لنز بزرگ کننده می باشد که به بدنه سرنگ متصل شده و درجه بندی سرنگ را بزرگتر نمایش می دهد که تزریق با دقت بیشتر انجام می شود.

پخش سرنگ انسولین ایرانی در تهران

پخش سرنگ انسولین ایرانی در تهرانایران نیز توانسته به تکنولوژی تولید این محصول دست پیدا کند و این محصول را به تولید برساند. بیشترین فروش سرنگ انسولین ایرانی  در تهران صورت می گیرد . سرنگ انسولین ایرانی در تهران از بهترین سرنگ های موجود در بازار است و همچنین پر مصرف ترین سرنگ در سراسر دنیا می باشد که با توجه به درد نامحسوس آن ، ما این نوع سرنگ را به شما پیشنهاد می کنیم . در مراکز پخش تعداد زیادی از سر سرنگ انسولین ایرانی در تهران بین مشتریان آن پخش میگردد . سرنگ تزریق انسولین BD از جمله سرنگهای ایرانی است که در بازار تهران نیز پخش میگردد . 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرنگ ad | لوازم پزشکی یکبار مصرف با کیفیت بالا

سرنگ در پزشکی وسیله‌ای است که برای تزریق دارو به بدن به کار می‌رود. سرنگ عموماً وسیله‌ای استوانه‌ای‌شکل و مدرّج است که در انتهای آن پیستونی قرار دارد که با فشار

پاسخی بگذارید