آراد برندینگ
خانه / سرنگ / قیمت سرنگ انسولین بی دی | تهیه بهترین برند های تجهیزات پزشکی

قیمت سرنگ انسولین بی دی | تهیه بهترین برند های تجهیزات پزشکی

یکی از معروف ترین و  پر مصرف ترین مدهای سرنگ دنیا ، سرنگ بی دی است . این سرنگ از مدل هایی می باشد که بسیار مورد اعتماد پزشکان سراسر دنیا است . با هزینه بسیارپائینی که دارد می تواند حامی شما در زمان های مورد نیاز به انسولین باشد . هم چنین ، بدون درد و آسان بودن استفاده از ان از مزایای آن به شمار می اید .کم کاری غدد پانکراس باعث احتیاج برخی بیماران دیابتی به سرنگ می شود .اشخاصی که مبتلا به بیماری دیابت چند نوع هستند که یکی از انواع این بیماری به دلیل نبود توان تولید انسولین در بدن نیازمند تزریق آن به صورت عامل خارجی هستند .  این سرنگ ها با گیج ۳۱ ظرفیت های سایز ۵۰ و۱۰۰ موجود است که می توانید با خیال راحت نسبت به بدوندرد بودن آن و عدم خونریزی استفاده کنید . قیمت سرنگ انسولین بی دی نسبت به دیگر سرنگ ها بسیار مقرون به صرفه تر است .  انتخاب بهترین برند ها و شرکت های مناسب برای تجهیزات پزشکی یکی از دغدغه های اصلی پزشکان و کادر اداری بیمارستان ها بوده است . قیمت سرنگ انسولین بی دی | تهیه بهترین برند های تجهیزات پزشکی

لیست قیمت سرنگ انسولین BD

لیست قیمت سرنگ انسولین BDسرنگ انسولین بی دی یک سرنگ انسولین یک پارچه و برای تزریق انسولین و بوتاکس مورد استفاده می باشد . این محصول به دو صورت سرنگ انسولین ۱ میل بی دی و سرنگ انسولین ۰٫۵ میل بی دی وجود دارد .سرنگ انسولین بی دی امریکایی ۱ سی سی سایزهای مختلف طول سوزن برای افراد چاق و لاغر می باشد چون طول سوزن باید متناسب با چربی زیر پوست باشد و هرچی چربی زیر پوست بیشتر باشد ،طول سوزن سر سرنگ هم باید بلندتر  باشد تا بتواند انسولین را به بدن برساند . سرنگ انسولین بی دی قیمت های شناوری دارد قیمت این محصول از بسته ای ۶۵۰۰ تومان تا ۱۰ هزار تومان متغییر است . سرنگ ۱۰ سی سی به نسبت حجم زیادی که دارد قیمت بیشتری دارد . 

نمایندگی فروش سرنگ انسولین بی دی

نمایندگی فروش سرنگ انسولین بی دیسرنگ های انسولین بی دی به خوبی استریل شده اند و بسته بندی ان ها به گونه ای است که امکان ورود الودگی به ان و ایجاد عفونت و بیماری وجود ندارد .این سرنگ برای بیمارانی که بیش از ۵۰ واحد انسولین تزریق می کنند مناسب است . چسبیده بودن سر سوزن به سرنگ ، تمامی انسولین را به بدن بیمار منتقل می کند و دقت بی نظیری دارد .استفاده از سرنگ ارزان ترین راه برای برای تزریق انسولین می باشد. فروش سرنگ انسولین  در داروخانه ها  و نمایندگی های مجاز  فروش سرنگ انسولین بی دی امکان پذیر است و به خریداران توصیه می شود از مراکز غیر مجاز خریداری نکنند .

خرید سرنگ انسولین مدل بی دی BD آمریکایی

خرید سرنگ انسولین مدل بی دی BD آمریکاییسرنگ انسولین بی دی امریکایی در حال حاظر پر مصرف ترین سرنگ انسولین دنیا است ضخامت بسیار کم سرنگ و درد نامحسوس از ویژگی های این سرنگ است که ان را از دیگر سرنگ ها متمایز کرده است این سرنگ بدون لاتکس بوده ودر افراد مستعد به حساسیت هیچ گونه واکنشی نشان نمی دهد از این سرنگ می توان در چند مرحله استفاده نمود . سرنگ انسولین مدل بی دی امریکایی و هم چنین انواع سرنگ انسولین را می توان از فروشگاه های اینترنتی تجهیزات پزشکی خریداری نمود ، و از تخفیفات ان برخوردار شد . 

شرکت های دارای محصول انواع سرنگ

شرکت های دارای محصول انواع سرنگ انواع سرنگ ایرانی و سرنگ انسولین خارجی را در بازار داریم که بعضا با کیفیت های نا معتبر و جنس های نا مرغوب نیز روبه رو می شویم . شرکت های دارای محصول انواع سرنگ در ایران بسیار زیاد می باشد که در کیفیت با یک دیگر رقابت می کنند .  امار گمرگ ایران نشان می دهد درسه ماه نخست امسال بیش از ۶۰۰ هزار دلار انواع سرنگ از چین وارد کشورمان شده است . این در حالی است که بسیار از کارشناسان در تایید کردن این سرنگ ها دچار تردید اند . همین باعث شده که مسئولان به شرکت های دارای این محصول در کشور نگاه ویژه داشته باشند .   

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین ۳۰ واحدی | فروش تجهیزات پزشکی مصرفی تخصصی

سرنگ انسولین 30 واحدی با استفاده از تکنولوژی تراش سه گانه در سر سوزن پیک اینسومد (pic) که باعث ورود بدون درد سوزن به داخل پوست می گردد که باعث تزریق یکنواخت انس

پاسخی بگذارید