آراد برندینگ
خانه / سرنگ / قیمت سرنگ شستشوی گوش | تهیه تجهیزات بیمارستانی با قابلیت های ویژه

قیمت سرنگ شستشوی گوش | تهیه تجهیزات بیمارستانی با قابلیت های ویژه

سرنگ که یکی از تجهیزات بیمارستانی می باشد و انواع مختلفی دارد و با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد،قیمت سرنگ شستشوی گوش را می توانید در وب سایت های اینترنتی پیدا کنید.با توجه به این که سرنگ که یکی از بهداشتی ترین محصولات می باشد حتما باید در خرید آن بسیار دقت داشته باشید.همین طور دستگاه های دیگر مانند دستگاه ساکشن گوش قیمت اتوسکوپ،دستگاه میکروساکشن گوش ،دستگاه مکنده جرم گوش و سرنگ شستشوی ایمن آوا که از محصولات پزشکی می باشد باید خریدشان دقت کرد.قیمت سرنگ شستشوی گوش | تهیه تجهیزات بیمارستانی با قابلیت های ویژه

قیمت سرنگ شستشوی گوش در تهران

قیمت سرنگ شستشوی گوش در تهران شما می توانید برای مطلع شدن از سایر قیمت ها به وب سایت های اینترنتی و مطب های پزشکان مختلف مراجعه نمایید.

قیمت سرنگ فلزی شیشه ای ۵ سی سی ۲۵۰۰۰۰ هزار تومان است.

قیمت سرنگ فلزی شیشه ای ۱۰ سی سی ۳۵۰۰۰۰هزارتومان است.

قیمت سرنگ فلزی شیشه ای ۲۰ سی سی ۴۵۰۰۰۰ هزارتومان است.

خرید انواع سرنگ پزشکی اصل

خرید انواع سرنگ پزشکی اصلسرنگ از جمله پرمصرف ترین تجهیزات پزشکی در این صنعت است. از همین رو خرید سرنگ و توجه به معیارهای انتخاب بهترین سرنگ بسیار حائز اهمیت است. ما در این مقاله سعی می کنیم مهمترین نکات در خرید سرنگ را به تفصیل با شما ارائه دهیم. دقت داشته باشید در تولید سرنگ ها از یک استاندارد مشخص استفاده می گردد اما آنچه کیفیت سرنگ را تحت تاثیر قرار می دهد اجزاء سرنگ است.به طور کلی یک سرنگ از ۵ جزء اصلی تشکیل شده است. کیفیت هر یک از این اجزاء در عملکرد سرنگ موثر است. اجزاء سرنگ به ترتیب عبارتند از :

قطعه ای که در داخل محفظه پیستون قرار گرفته و برای تسهیل در ورود و خروج مایع تزریقی بکار می رود.

محفظه سرنگ که در انواع سرنگ دارای حجم های مشخصی است برای تعیین و تنظیم میزان مایع تزریقی و همچنین نگه داشت آن کارایی دارد.

قطعه ای پلاستیکی است که تنها در سرنگ های پیستوندار وجود دارد . گسکت سرنگ برای کنترل فشار وارده در تزریق و جلوگیری از نشت مایع تزریقی کاربرد دارد.

سر سرنگ قطعه ای برای اتصال بدنه سرنگ به سر سوزن است. این قطعه به دو حالت پیچی و ساده در انواع سرنگ وجود دارد. یکی از نکات مهم در خرید سرنگ دقت در سر سرنگ است. سر سرنگ های پیچی یا لائراسلیپ (Luer Slip) برای موارد خاص آزمایشگاهی و دندان پزشکی است می شود. سر سرنگ های غیر پیچی یا لائرلاک (Luer Lock) نیز برای موارد معمول در تزریق کاربرد دارند.

سوزن یا سر سوزن سرنگ یا نیدل مهمترین جزء سرنگ است. اندازه و ضخامت سر سوزن به حجم محفظه سرنگ بستگی دارد.

  1. دقت داشته باشید که هنگام خرید سرنگ به سرپیچی یا ساده بودن اتصال سرسوزن و سرنگ دقت داشته باشید. معمولاً در فروش سرنگ سرنگ های سرپیچی گرانتر از سرنگ های غیر سر پیچی است.
  2. توجه داشته باشید که هر چقدر حجم سرنگ کمتر باشد سر سوزن نیز کوتاه تر و تیز تر خواهد بود.

کسانی که قصد خرید سرنگ و یا فروش سرنگ دارند ، معمولاً با طبقه بندی های مختلف سرنگ مواجه می شوند. سرنگ ها را بر اساس دو گونه زیر طبقه بندی می شوند :

  • سرنگ ساده یا سرنگ پستوندار ، این طبقه بندی به سرنگ ۲ قطعه ای یا سرنگ ۳ قطعه ای نیز معروف است.
  • سرنگ معمولی ، سرنگ ایمن و سرنگ هیپودرمیک
  • سرنگ سرپیچی یا سرنگ لائر اسلیپ (Luer Slip) و سرنگ غیرپیچی یا سرنگ لائرلاک (Luer Lock)

 

پخش کننده سرنگ شستشوی گوش پیستونی مدل Instruments در بازار

پخش کننده سرنگ شستشوی گوش پیستونی مدل Instruments در بازاریکی از پخش کنندگان سرنگ شستشوی گوش پیستونی سبحان مد با قیمت ۱۱۰۰۰۰ هزارتومن است که این سرنگ را میتوان به صورت اینترنتی سفارش داد. مراکز شستشوی گوش در تهران هم این نوع سرنگ ها را پخش می کنند و شما می توانید از این مراکز محصول مد نظرتان را تهیه نمایید.

سایت فروش لوازم مصرفی بیمارستانی

سایت فروش لوازم مصرفی بیمارستانی

وب سایت های مختلفی هستند که این گونه لوازم مصرفی بیمارستانی را به فروش می رساند شما می توانید پس از مراجعه به این سایت ها و بررسی کیفیت محصولات محصول مورد نظر خود را سفارش داده و بدون اتلاف وقت و زمان محصول سفارش داده شده را درب منزل خود تحویل بگیرو از آن طبق نظر خود استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرنگ انسولین ۳۰ واحدی | فروش تجهیزات پزشکی مصرفی تخصصی

سرنگ انسولین 30 واحدی با استفاده از تکنولوژی تراش سه گانه در سر سوزن پیک اینسومد (pic) که باعث ورود بدون درد سوزن به داخل پوست می گردد که باعث تزریق یکنواخت انس

پاسخی بگذارید