آراد برندینگ
خانه / تجهیزات پزشکی / لیست قیمت تجهیزات پزشکی | بهترین پخش کننده عمده ملزومات بیمارستانی

لیست قیمت تجهیزات پزشکی | بهترین پخش کننده عمده ملزومات بیمارستانی

خرید تجهیزات پزشکی از نیازهای ضروری دانشجویان رشته های پزشکی، پزشکان تازه کار، بیمارستانها، مراکز درمانی و فروشندگان اصلی تجهیزات بهداشتی و پزشکی کشور می باشد. اما دسترسی به لیست قیمت تجهیزات پزشکی چگونه است؟ از کجا می توان انواع تجهیزات پزشکی و لوازم بیمارستانی مورد نیاز را خریداری کرد؟ نمایندگی های فروش لوازم پزشکی در کجا قرار دارند؟ اگر تاکنون چنین سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده و نیاز دارید تجهیزاتی را جهت کار و حرفه خود خریداری کنید اما با مراکز فروش لوازم پزشکی آشنا نیستید در این مقاله ما به سوالات شما پاسخ داده ایم. لذا توصیه می شود تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.لیست قیمت تجهیزات پزشکی | بهترین پخش کننده عمده ملزومات بیمارستانی

نمایندگی فروش تجهیزات پزشکی در بازار

نمایندگی فروش تجهیزات پزشکی در بازار

با صنعتی شدن شهرها و افزایش آلودگی های و به طبع آن بیماریها در کشور، خرید و مصارف تجهیزات پزشکی و کالاهای مرتبط توسط اقشار و اصناف مختلف نیز افزایش پیدا کرده است. اما فروش و توزیع این تجهیزات در کشور چگونه انجام میگیرد؟ فروش تجهیزات طبی و توزیع آن در کشور توسط نمایندگی های فروش این محصولات به کلیه مراکز درمانی، بیمارستانها، کلینیک ها و مطب ها و اقشار مردم بصورت مستقیم و غیر مستقیم (فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی) صورت می گیرد. به منظور دریافت نمایندگی فروش و عرضه لوازم و تجهیزات پزشکی در بازار این شغل نیز همانند شغل پزشکی نیازمند دانش و تخصص کافی در این زمینه می باشد.

سایت تجهیزات و ملزومات پزشکی

سایت تجهیزات و ملزومات پزشکی به منظور اطلاع از قیمت و لیست تجهیزات پزشکی، فهرست تجهیزات، استعلام سریع جهت اصالت کالای درمانی خریداری شده، فهرست تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و سایر ملزومات پزشکی شما می توانید به سایت اداره کل تجهیزات پزشکی کشور و یا جهت خرید به سایت های ایستگاه فروشگاه اینترنتی عرضه محصولات پزشکی مراجعه نمایید.

بزرگترین فروشگاه تجهیزات پزشکی در ایران

بزرگترین فروشگاه تجهیزات پزشکی در ایرانامروزه با پیشرفت پیشرفت علم و صنعت، تولید تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی مصرفی در ایران روند رو به رشدی داشته است. در این میان استانهای تهران و مشهد در حوزه تولید این تجهیزات در کشور در صدر قرار دارند. اما در کنار تولید آنچه که حائز اهمیت دارد این است که فروشگاه های بزرگ عرضه کننده تجهیزات پزشکی در کجا قرار دارند؟ یا برای خرید عمده و اطلاع از قیمت لوازم آزمایشگاهی و پزشکی به کجا باید مراجعه کرد؟

فروشگاه های بزرگی در زمینه فروش تجهیزات و کالای پزشکی در تهران و سایر شهرهای کشور فعالیت می کنند. یکی از نمونه فروشگاه های بزرگ تجهیزات پزشکی کشور مجتمع کالای پزشکی افرا است که در تهران قرار دارد. این فروشگاه در قالب ۱۵۱ واحد در ۹ طبقه انواع لوازم پزشکی، دندانپزشکی، شیمیایی، آزمایشگاهی و… پذیرای پزشکان، دندانپزشکان و سایر اصناف مرتبط می باشد. این مرکز تنها فروشگاه بزرگ تجهیزات و لوازم پزشکی نیست بلکه فروشگاهی بسیاری در تهران وجود دارد که ما تنها یک نمونه از آن را به شما معرفی کردیم.

لیست قیمت تمام تجهیزات و لوازم پزشکی

لیست قیمت تمام تجهیزات و لوازم پزشکیقیمت تمام شده تجهیزات و لوازم پزشکی در کشور و بازارهای جهانی با توجه به نوع کالا، جنس محصول، کارایی محصول و … متفاوت بوده و براساس فاکتورهای خاصی که در صنعت پزشکی وجود دادد این قیمت ها همه روزه بروزرسانی می شوند. تجهیزات پزشکی با توجه به کارایی های مختلفی که دارند از تنوع گشترده ای نیز برخوردار هستند و کارایی متفاوتی دارد. لیستی از انواع تجهیزات پزشکی در زیر به نمایش گذاشته شده است.

لوازم معاینه و تشخیصی:

سونو و اکو کاردیو گرافی، دستگاه های تنفسی و ریوی، الکتروشوک و نوار قلب، فشارسنج و دستگاه تست قند خون، مدل های آناتومی و مولاژ، عصا و واکر و ویلچر، ملزومات مادر و کودک، ملزومات امداد و کمک های اولیه، دماسنج طبی، گوشی پزشکی، چراغ قوه، آبسلانگ، اتوسکوپ، ترازو.

لوازم عمومی:

برانکارد، دستگاه اتوکلاو، دستگاه فور، تخت معاینه، پاراوان، پنبه، الکل، صندلی تابوره، میز ترالی و رنه فرم.

وسایل زنان و زایمان:

تخت و معاینه مامایی، اسپکولوم و سون کیت.

تجهیزات تشخیصی:

اسپیرومتر، الکتروانسفالوگرام، تچهیزات فراصوتی، تجهیزات پرتو پزشکی، لوازم پزشکی هسته ای، شنوایی سنج، الکتروکاردیوگرام، سی تی اسکن، درون بین، رکتو سیگموئیدوسکوپ و ثبت نوار عصب و عضله.

از جمله تجهیزات دیگری که در پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند شامل: تجهیزات درمانی، آزمایشگاهی، دندانپزشکی، وسایل اتاق عمل، تجهیزات بخش ها و تجهیزات طبقه بندی نشده است که هر کدام از اینها تجهیزات متعددی را شامل می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

پاسخی بگذارید