آراد برندینگ
خانه / الکل / کارخانه تولید الکل | تولید اتانول طبی و صنعتی با کیفیت

کارخانه تولید الکل | تولید اتانول طبی و صنعتی با کیفیت

الکل طبی و صنعتی هر دو از موادی محسوب می شوند که در زمینه های مختلفی همچون زمینه های پزشکی و صنعتی ( کارخانجاتی ) دارای کاربرد می باشند. در خصوص این دو الکل باید عنوان داشت هر دو آن ها  از نظر شکل ظاهری و یا حتی کاربردی همانند هم می باشند، یعنی هر دو از نوع الکل اتانول به شمار می روند.

اما برخی از انواع کارخانه تولید الکل جهت این که بتوانند بین این دو تمایز هایی را ایجاد کنند که نتوان از الکل صنعتی در زمینه های طبی و بر عکس از الکل های طبی در زمینه های صنعتی استفاده کرد و هر کدام از آن ها را حیطه های درستی از مصرف مورد کاربرد قرار داد، برخی از ترکیبات را به الکل یا اتانول صنعتی اضافه می کنند که در این حالت الکل صنعتی حاوی ناخالصی هایی می گردد که در الکل طبی وجود ندارد و به همین دلیل الکل طبی خالص تر است.

البته که باید همینطور باشد؛ یعنی الکل طبی نباید حاوی هیچگونه ناخالصی باشد، زیرا ممکن است موجب بروز خطرات جبران ناپذیر در عرصه های درمان و پزشکی شود!

در هر حال می توان بیان داشت تولید انواع اتانول طبی و صنعتی با کیفیت توسط کارخانجات بسیاری در کشور صورت می پذیرد که از میان آن ها می توان کارخانه الکل سازی مراغه و نیز کارخانه الکل سازی خرمشهر را نام برد.

کارخانه تولید الکل | تولید اتانول طبی و صنعتی با کیفیت

تولید اتانول طبی ۹۶% در ایران

تولید اتانول طبی 96% در ایران اتانول یا همان الکل طبی ۹۶% درصد را می توان جزو الکل های خالص و البته پر کاربرد در زمینه های مختلف به حساب آورد. این ماده تند و شیمیایی دارای خاصیت ضد عفونی کننده قوی می باشد و در عرصه های مختلف درمانی و یا حتی غیر درمانی، کاربرد های بسیاری از آن به عمل می آید.

به عنوان نمونه می توان این گزینه ها را نام برد که هر یک سهمی در استفاده از الکل یا اتانول اعم از اتانول ۹۶% را داشته اند:

  • صنایع عطر سازی
  • صنایع دارو سازی
  • صنایع بهداشتی
  • صنایع رنگ سازی
  • صنایع نظامی

هم چنین باید عنوان داشت که تولید الکل طبی ۹۶% به طور ویژه در ایران توسط کارخانه تولید الکل رازی اتفاق می افتد که تبعات مثبتی را در عرصه تامین این محصول در بازار به وجود آورده است.

نمایندگی فروش الکل طبی و صنعتی

نمایندگی فروش الکل طبی و صنعتی هر یک از انواع اتانول یا الکل طبی و صنعتی که در هر یک از مراکز فروش از جمله در نمایندگی های فروش عرضه می شوند، به دو صورت کلی به مشتریان و خریداران قابل ارائه می باشند:

  1. الکل بسته بندی
  2. الکل فله ای

لذا قصد تهیه هر کدام را اگر دارید، می توانید این محصولات را از نمایندگان فروش الکل اتحادیه بخواهید که با کیفیت  ترین و مرغوب ترین نوع الکل ها را در اختیار متقاضیان قرار می دهند.

لیست قیمت انواع الکل های اتلیک مطلق،طبی و صنعتی

لیست قیمت انواع الکل های اتلیک مطلق،طبی و صنعتیبا وجود هر یک از کارخانه های تولید الکل در داخل کشور است که تولیدات مرتبط با این محصول به خوبی صورت گرفته است. البته که هر یک از کارخانجات جهت تاسیس، متحمل هزینه ها و تلاش های بسیاری شده اند اما صرف نظر از مراحل تاسیس کارخانه الکل و هزینه های آن، باید گفت که تاثیرات مثبتشان حتی برای تولید کنندگان از هزینه های تولید نیز فراتر رفته و در نتیجه سود بیشتری از تولید و عرضه محصولات به بازار های داخلی و خارجی نصیبشان شده است.

اگر خواستار این هستید که انواع الکل های تولید شده توسط این کارخانجات نظیر الکل اتلیک مطلق، الکل طبی و یا الکل صنعتی را جهت پیشروی امور خود مورد تهیه قرار دهید و قبل از آن نیز مایل به دریافت اطلاعاتی در خصوص لیست قیمت آن ها می باشید، نمایندگی های فروش حاضر در این مرکز، کمک های لازم را خواهند نمود.

ضمن این که اگر هم قصد راه اندازی یک واحد تولیدی کوچک یا بزرگ را برای تولید الکل داشته باشید و می خواهید از قیمت دستگاه تولید اتانول سر در بیاورید، بدون شک نمایندگی ها باز راهنمایی های لازم را به شما می کنند.

پخش و توزیع الکل صنعتی در کشور

پخش و توزیع الکل صنعتی در کشوربا تولیدات رایج از انواع این کارخانجات که در حوزه تولید الکل های طبی و صنعتی فعالیت می کنند، مراحل پخش و توزیع هر یک از این الکل ها در بخش های مختلف بازار با موفقیت صورت پذیرفته است:

  • کارخانه تولید پارس الکل
  • گروه تولیدی جهان الکل طب اراک
  • گروه کیمیا الکل زنجان

در نتیجه می توان گفت که تلاش های بی وقفه تولید کنندگان داخلی جهت عرضه الکل های درجه یک به بار نشسته و بدین صورت تامین نیاز مشتریان داخلی و خارجی نیز به بهترین شکل انجام شده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

پاسخی بگذارید