آراد برندینگ
خانه / دستکش یکبار مصرف / کارخانه دستکش یکبارمصرف شیک | فروشگاه مرکزی انواع دستکش پزشکی

کارخانه دستکش یکبارمصرف شیک | فروشگاه مرکزی انواع دستکش پزشکی

دستکش های یکبار مصرف انواع بسیار زیادی دارند اما دو نوع از محبوب ترین آنها دستکش های نایلونی یکبار مصرف و دستکش های لاتکس یکبار مصرف هستند که درکارخانه دستکش یکبارمصرف شیک تولید میشوند و در ذیل به بررسی بیشتر آنها میپردازیم و اما انواع دیگر دستکش ها عبارتند ازدستکش نیتریل ، دستکش یکبار مصرف جراحی و دستکش یکبار مصرف استریل.

در حالت کلی در علم پزشکی و ازمایشگاه هم مانند در کار و شغل دیگری باید اصل اول ایمنی بعد کار را در نظر گرفت البته استفاده از این دستکش ها محدود به امور پزشکی نمیشود . از این محصولات به عنوان پوششی جهت جلوگیری از رسیدن آلودگی احتمالی به دست ها هنگام فعالیت در آرایشگاه ها ، بیمارستان ها ، ازمایشگاه ها و.. و نیز جلوگیری از رسیدن آلودگی احتمالی دست ها به مواد غذایی و… استفاده کرد .

کارخانه دستکش یکبارمصرف شیک | فروشگاه مرکزی انواع دستکش پزشکی

کارخانه تولیدی انواع دستکش های پزشکی

کارخانه تولیدی انواع دستکش های پزشکیبا توجه به این که یکی از نیازهای جراحان حین کار استفاده از دستکشی بود که در شرایط تعریق دست یا پس از شستشو، بدون نیاز به خشک کردن قابلیت پوشیدن داشته باشد کارخانه دستکش حریر ایران با بررسی‌های پژوهشی و اجرایی خود موفق به تولید دستکش WET  DON”” شده است. این دستکش ها علاوه بر اینکه بدون هیچگونه پودری هستند و تمام مزایای یک دستکش خوب را دارند، برای پوشیدن آن احتیاج به هیچ تمهیداتی ندارد و در هر زمان با هر میزان رطوبت دست میتوان از آنها استفاده کرد.و این کارخانه با تولید سالانه ۶۰ میلیون جفت دستکش جراحی و ۲۰۰ میلیون عدد دستکش معاینه از نوع لاتکس و نیتریل به عنوان تنها تولید کننده دستکش نیتریل در کشور محسوب می‌شود .

با توجه به اینکه ماده نیتریل کاملاً سنتتیک است و هیچ حساسیت، بو و عوارضی را برای پوست دست به همراه ندارد، برای مصرف بیشتر توصیه می‌شود. 

مشخصات انواع دستکش یکبار مصرف شیک

مشخصات انواع دستکش یکبار مصرف شیکدر این قسمت به بررسی چند مورد از مشخصات دستکش های یکبار مصرف میپردازیم :

دستکش های نایلونی از مواد اعولیه پلی اتیلن (pe ) تولید میشود . این محصول نایلونی به صورت تک سایز و شفاف تولید میشود و دارای ضخامت مناسب و کیفیت عالی هستند .

عموما برای انجام کارها با دقت بالا از دستکش های لاتکس استفاده میشود این دسته از دستکش ها در گروه دستکش یکبار مصرف شیک قرار میگیرند و بیشتر در بیمارستان هاموارد استفاده دارند اما به علت ایجاد حساسیت دستکش های لاتکس میتوان از دستکش های وینیل استفاده کرد . 

ما گفته نماند که تقریبا ۹۹ درصد مصرف دستکش های جراحی در جهان از لاتکس است ولی آن دسته از جراحانی که به دستکش لاتکس حساسیت داشته باشند بهتر است از دستکش با ماده اولیه «نئوپرین» استفاده کنند که یک لاتکس طبیعی خیلی خالص و بدون عوارض است .

فروشگاه مرکزی انواع دستکش یکبار مصرف

فروشگاه مرکزی انواع دستکش یکبار مصرفاین دستکش ها را میتوان مستقیما با سفارش به کارخانه های تولید کننده در محل تحویل گرفت و خریداری کرد و یا به وسیله شرکت های نوشدارو و وسایل پزشکی تعبیه و خریداری کرد لذا به دست آوردن این دستکش ها اصلا کار سختی نیست و  حتی در تمامی داروخانه ها موجود است.

قیمت فروش عمده دستکش های یکبار مصرف

قیمت فروش عمده دستکش های یکبار مصرفقیمت دستکش یکبار مصرف برای خریداران کم تر از خرید ان به صورت خرده است . ولی با این حساب در حالت کلی فروش دستکش یکبار مصرف سود چندانی ندارد و قیمت گزافی هم ندارند بنابراین خرید ان به صورت عمده و خرده تفاوت چشمگیری ندارند .

این دستکش ها را به صورت عمده از دو راه میتوان تهیه کرد اول از طریق کارخانه تولید دستکش ها و از طریق بخش فروش که معمولا شرکت های پخش دارو و ملزومات پزشکی از این راه استفاده میکنند و دوم از طریق همین شرکت ها و به صورت سفارش مقدار مورد نیاز و تحویل آنها در محل مورد نظر است که البته قاعدتا راه اول کمی مقرون به صرفه تر است و راه دوم راحت تر و سریع الوصول تر است .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستکش یکبار مصرف پزشکی | عرضه لوازم مصرفی بیمارستانی ارزان

قیمت دستکش یکبار مصرف پزشکی بنا به كيفيت و مواد به كار برده شده و همچنين كاربرد، متغير است.شما می‌توانید برای مطلع شدن از قیمت به روز این نوع دست کش ها به وب سا

پاسخی بگذارید